Prijevod "Luj XVIII" u njemački
Ludwig XVIII. je prijevod "Luj XVIII" u njemački.
Luj XVIII
Luj XVIII, kralj Francuske
-
Ludwig XVIII.
Ludwig XVIII. (Frankreich)
-
Pokažite algoritamski generirane prijevode
Automatski prijevodi " Luj XVIII " na njemački
-
Glosbe Translate
-
Google Translate
Fraze slične "Luj XVIII" s prijevodima na njemački
-
Louis Charles de Bourbon
-
Ludwig XVI.
Dodajte primjer
Dodati